Pracownia Ikon Veraikon

38 – 607 Cisna 4

Kontak email:

[email protected]

www:

ikony.bieszczady.net.pl

Warsztaty Wrześniowe

Pracownia VERAIKON zaprasza na wrześniowe Warsztaty Pisania Ikon

fot.Tadeusz Poźniak

Warsztaty Wrześniowe

Pracownia VERAIKON zaprasza na wrześniowe Warsztaty Pisania Ikon.

Drodzy Państwo, jeżeli ciekawi Was wizja spędzenia wrześniowego urlopu na warsztatach pisania ikon, możliwość stworzenia swojej własnej ikony w pięknych okolicznościach bieszczadzkiej przyrody, jeśli macie chęć tworzenia i to tworzenia w technice szeroko nieznanej, opartej na średniowiecznych technikach malarskich i pozłotniczych, skontaktujcie się z nami i zarezerwujcie miejsce na jednym z dwóch wrześniowych kursów.

Nasz kurs obejmuje 30 godzin pracy nad ikoną w terminach:
17-21 września 2018r. oraz 24-28 września 2018r.

Tygodniowy kurs obejmuje pięć sześciogodzinnych spotkań i rozpoczyna się zapoznaniem uczestników z historią i symboliką ikony oraz wybraniem przez kursanta wizerunku, nad którym będzie pracował podczas warsztatów. W cenę kursu (1000 złotych/os.) wliczone są wszelkie potrzebne materiały (nie oferujemy jedynie zakwaterowania podczas trwania kursu).

Warsztaty odbywają się w małych grupach (maksymalnie do 5 osób) i prowadzonę są pod opieką p. Jadwigi Denisiuk, założycielki Pracowni Veraikon, osoby aktywnie zajmującej się ikonopisaniem od 30 lat (m.in. twórczynią kopii ikony Matki Bożej Pięknej Miłości z cerkwi w Łopience) oraz przy udziale innych osób związanych zawodowo z pracownią. Naszą ideą jest poświęcenie jak największej uwagi każdemu z uczestników i zapoznanie go w praktyce z każdym z etapów powstawania ikony.

Fot. Tadeusz Poźniak

Ukończoną ikonę zabiorą Państwo ze sobą do domów.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, emailowego bądź poprzez naszą stronę na fb.

Tel. 502 851 912,
570 226 809;
Email: [email protected]
Fb: @pracownia.cisna

Veraikon